Prosinec 2016

Přání do Nového roku

30. prosince 2016 v 19:28 | Jarka

Vánoční střípky

30. prosince 2016 v 19:24 | Jarka
Jak jsem již četla Vaše blogy, krásné vyprávění o štědrém dnu, o vánočních svátcích, chci přidat trochu i mojich.
Když jsou v domě malé dětičky je ten Ježíšek veselejší.
I když jsou naše dětí už dospělí a mají své plány myslí stále na nás rodiče. Dcera Hanka s vnučkou Haničkou odjížděli k večeru do Kladna k druhé babičce a tak nás pozvali na oběd a dárečky jsme si rozdali už po obědě.
Věčeři jsme měli také veselou se synem, snachou a s vnučkou Terezkou a vnoučkem Štefánkem / ten zatím pije mléčko od maminky/
Rozdávání dárků byla legrace, Terezka seděla na zemi a rozbalovala dárečky, podala jeden mě, já ho rozbalila a říkám:" jééé to je krásné, děkuji Ježíšku" a podemnou se ze země ozve "není zač"to byla odpověď dvouleté Terezky.....no prostě švanda.
A jelikož bydlíme s dětmi vedle sebe tak jsme šli rozbalit dárky a na kafíčko k nejstarší dceři.
Ostatní svátky probíhaly v klidu a pokoji.já miluji pohádky a vánoční filmy, dost jsem také odpočívala, před Vánocemi jsem měla hodně práce se zakázkami v keramice i s objednaným cukrovím a do toho jsem opět nastydla na vánočním trhu, kde jsem byla pracovně a dostala jsem pěknou chřipku.
Pracovala jsem skoro celý prosinec, některé výrobky Vám ukážu.
Teď se připravuji na silvestr a také na narozeniny nejstarší dcery Moniky, které slaví na Nový rok.Krasný večer

Vánoční zázrak

25. prosince 2016 v 22:04 | Jarka |  články týdne
Musím se s Vámi podělit o jeden příběh, který sice začal velice smutně......ale....
Dva týdny před Vánocemi, mě moje šéfová z keramiky požádala o dokončení zakázek, jelikož její manžel onemocněl dostal dost silnou chřipku , horečky 40 stupnů, nemohla ho nechat doma sama, v půlce týdne musela zavolat záchranku.
Bylo to opravdu špatné z chřipky zánět srdečního svalu a od toho mimo jiné krvácení do mozku.
Nasledovali dvě operace a prognoza opravdu nejistá.
V tu chvilku se semkla celá naše Farní charita / pod kterou pracuji / a sloužila se mše za jeho uzdravení, mnoho modliteb směřovalo k jeho uzdravení. Vím, že mnoho lidí nevěří, já ale od jisté doby ano. A CO KDYŽ JE TO PRAVDA?
V pátek před Vánocemi mi řekla moje šéfová Monika, že se ho snaží probouzet z umělého spánku, ale nějak se jim to nedaří.
Řekla jsem jí, že její manžel je bojovník a má jí moc rád a že svůj život jen tak nevzdá...
Dneska mi od ní přišla zpráva, až jsem se přitom rozbrečela.
Jirka se probudil, už začal sám jíst, pít, vrací se mu i jeho humor, i když je to ještě běh na dlouhou trať, chuť žít, život nevzdávat je nejlepší doktor.....Smějící se
PROSTĚ VÁNOČNÍ ZÁZRAK

Přáníčko

24. prosince 2016 v 22:43 | Jarka
Ahojky moji přátelé, kamarádky a všichni kdo ke mě nakouknete, přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků plných pohody a lásky s rodinami, přáteli i s lidmi,se kterými se náhodou setkáte.