Prosinec 2013

PF 2014

31. prosince 2013 v 18:18 | Jarka


Nový rok je za dveřmi,
tak pohár vína pozvedni.
Ať je v něm víc lepších dnů,
víc štěstí i splněných snů,
pohody a také lásky,
ale vůbec žádné vrásky.

Všechno nejlepší do nového roku, všem přátelům na blozích přeje Jája

Krásné Vánoce

24. prosince 2013 v 3:20 | Jarka
Přeji všem svým novým přátelům na blogu, krásné a pohodové Vánoce, hodně dárečků a rodinné pohody.


PS: včera jsem dostala první dáreček, obrázek v rámečku - ultrazvuk synového miminka, já budu opět babička...Usmívající seUsmívající seUsmívající se

Vánoční strom a betlém

11. prosince 2013 v 18:03 | Jarka
Tak jak jsem slíbila byla jsem dneska v Kladně u lékařů a pak jsem zašla na náměstí podívat se na letošní vánoční strom a betlém, ve kterém jsou letos živé kozičky, vloni tam byly ovečky.
Kozičky měly zrovna oběd.....Mrkající
Vyfotila jsem strom i s kostelem, kde byly otevřeny vrata a zněla odtud krásná varhaní hudba, byla to krásná atmosféra

ještě strom zblízka

za tím stromem je ještě krásný betlém

pozadí betlému...

no a ještě živí obyvatelé

trochu jsem se ještě prošla, a nasávala výzdobu, koledy, ale i prohlížela stánky se vším vánočním, tak Krásný předvánoční podvečerUsmívající se

Den blbec

11. prosince 2013 v 2:28 | Jarka
...že bude den nanic jsem věděla již ráno, když mě probudil telefonát s mojí švagrovou, pak přišla nejstarší dcera a vrátil se manžel po noční a začala debata na téma dcery přítel, já se do toho nerada zapojuji, říkám, že dcera je dospělá a jaký život si připraví takový má / ale v skrytu dušičky mě to trápí, jo matka kvočna/ vždy jsem respektovala partnery svých dětí.
Jenže toto je opravdu arogantní, sebestředný a namyšlený hulvát, který neví jak se k lidem chovat, bylo by to na dlouhé povídání.Takže ani tento zážitek nebyl příjemný.
Pak den ubíhal jakž tak, uklid, vaření, nějaká ta práce na výrobcích.
Když odpoledne dorazil manželův bratr věděla jsem, že to nebude jen tak, manžel se synem dělají na zahradě takový uzavřený altám, teď právě staví krb a tak byli všichni chlapci v chajdičce a nakonec to skončilo zoologickou zahradou - tři opice, takže jsem věděla jaký bude závěr dne, vždy se bojím manželovy opilosti on vydrží i několik hodin dělat doma dusno, křičí , mlátí z věcmi no prostě horor, no to na moje nervy není.
A aby nebylo vše jenom tak, tak se ozval hodně nevybíravým až vulgárním způsobem můj o 17 let mladší bratr začal psát na facebooku hrubé nadávky, tak to už na mě bylo moc. Je nás pět sourozenců a já jediná jsem s ním mluvila, a on najednou obrátil a začal být na mě zlý a opravdu kvůli hloupostem a jeho bujné fantazii.
To už jsem nevydržela můj den blbec skončil nervovým kolapsem, musela jsem vzít léky navíc, nemůžu spát, probrečela jsem asi hodinu a teď jsem si pustila nové CD Lucie Bílé co mi přinesla dcera z Lídlu, jsou tam překrásné písničky a píšu Vám jak může vypadat opravdový a nefalšovaný "DEN BLBEC".Zamračený
Dneska po ránu jdu na sezení k psycholožce a ještě potom k lékařce pro léky a když už budu na Kladně dojdu se projít na náměstí a vyfotím Vám stromeček, asi se taky podívam do Jysku, po tom všem to potřebuji.
Zítra jdu na vyšetření do nemocnice na ECHO, tak to je zase ve Slaném tak vyfotím stromeček i tam a budu Vás informovat, na ten jsem se byla s cderou podívat když ho rozsvěceli, je to vždy i s programem, bylo to hezké.
přeji Vám hezkou středu Usmívající se

Tak konečně..

10. prosince 2013 v 18:05 | Jarka
Jupííííí už funguje náš blog, no byla jsem z toho zoufalá, měla jsem co stále psát a nic
Už to napravuji, mezitím jsem toho docela dost zvládla, pletla jsem, stala se ze mě píchačka mašličková, ale nezahálely ani jehlice pletu modní šály děvčatům k ježíšku.
Do toho taky trochu uklízím, zdobím, jen pečení cukroví ještě nezačalo, ale chystám se na něj v sobotu až budu doma sama, to mám na to klid.
Jelikož mám kuchyň s obývákem dohromady, tak při tom koukám na televizi , a v sobotu mají být i pohádky, mooooc se těším.
S tím, že budu o štědrém večeru sama bez manžela jsem se už srovnala a řekla si že si ho opravdu užiji s dětmi a s pohádkami.Usmívající se
No a teď něco z mých výtvorů - první vyrostl mi les Smějící se

dvě dečky na objednávku, jednu bílou a jednu fialovou..Mrkající

vánoční ozdoby.....

no a první pletená šála pro vnučku..


n a ještě taky věneček pro kamarádku

tak krásný adventní čas......Usmívající se
krásnou adventní neděli

8. prosince 2013 v 17:46 | Jarka
I když si blog dělá co chce, Vaše článečky čtu a těším se s Vámi, ale komentáře nikde, myslím na Vás a přeji Vám krasný advent..Usmívající se

A protože mi nejdou nahrát vánoční obrázky tak budou už uložené moje orchidejky..Usmívající se
krásný večer

tak mě to nějak chytlo..

4. prosince 2013 v 1:18 | Jarka
......všichni kolem mě uklízí a zdobí a já sedím a sedím a vyrábím Vánoční dekorace, háčkuje dečky na objednávku a pletu šály pro mé blízké.
V lednici a ve špajzu jsou připravené suroviny na cukroví, ale chuť žádná.
Letos je všechno jiné, celých 35 Vánoc jsem chystala, cukroví, vánočky, dobrou večeři, krásně nazdobený stůl, ale letos nebudu nic chystat, připadám si nějak zbytečná.....Zamračený
Ale dost fňukání tady máte ty moje výtvory z mašliček


jeden se svíčkami....

a ještě stromeček.....

Jinak počasí, je u nás na střídačku, jeden den svítí sluníčko druhý den mlha, a proto je mi dobře v teploučku.
Mějte se moc krásně v adventním čase.